Autoškola kurz B - Autoškola DLD VIKTÓRIA

Vodičák B(AM,B1,B) s autoškolou ktorej môžete dôverovať
Autoškola
DLD VIKTÓRIA
Prejsť na obsah

Autoškola kurz B

V Košiciach je cca 35 autoškôl. Chceš si vybrať autoškolu sama reklama s najlepšia a najkrajšia autoškola , zaručený úspech a... Ale všetko bez reálnej záruky, pretože skúšky robi polícia a tej je jedno v akej autoškole absolvuješ kurz. Dôležité v autoškole je absolvovať neukrátený predpísaný Štátom = Zákonom počet hodín v autoškole. A to je autoškola bez ohľadu na cenu kde sa vysvetľuje teória, absolvovanie trenažéra, cvičiska a predpísaného počtu jázd v premávke. Aby ťa autoškola nešidila je dôležité aby si mal čip na počítanie hodín vo svojích rukách.
Nie každá autoškola v Košiciach ti dá čip na počítanie tvojích  absolvovaných hodín teórie, trenažéra, cvičiska a jázd v premávke do tvojich vlasných rúk. Niektoré autoškoly v Košiciach nedávajú ani prístup do systému JISCD. Kde si môžeš všetko skontrolovať. Nie je to povinnosť zo Zákona.
NAŠA AUTOŠKOLA
Sme transparentná a férová autoškola, kde vás neukrátime na vašom výcviku !!!
Naša autoškola ti namiesto pekných sľubov dáva pred kurzom záruku absolvovania všetkých predpísaných hodín v autoškole podľa Zákona 93/2005, Vyhlášky 45/2016 a učebnej osnovy Ministerstva Dopravy a Výstavby SR. Pretože na kontrolu počtu absolvovaných hodín teórie, trenažéra, cvičiska a jázd v premávke dostaneš do vlastných rúk čip.
Dostaneš pred kurzom aj prístup do systému JISCD kde si všetko skontrolujete. Aj našu autoškolu a váš výcvik. Nie je to povinnosť zo zákona. V systéme JISCD je aj zdarma elearning.
Niekde v autoškole  dostaneš "Všetky učebné materiály"
Čo to je ??? Ale v našej autoškole

 • V kurze našej autoškoly dostaneš na začiatku kurzu na svoju prípravu na záverečne skúšky učebné pomôcky zdarma a to
- Učebnicu pravidiel cestnej premávky
- Papierové testy. 35 ks, rovnaké aké dostaneš na skúške
- CD
- On line učebňa, aplikácia do smartfonu,tabletu ,PC
 • Zdarma prístup do platenej aplikácie e-learning On line učebňa už aj vo vašom smartfóne v kurze našej autoškoly zdarma !
  Kompletný sprievodca učebnými materiálmi v súlade s platnými osnovami.
 • Už vo vašom smartfóne,tablete,PC.Ako zvládnuť autocvičisko - teória,ilustrácie,inštruktážne video.Dopravné značky a križovatky,50 animovaných dopravných situácií v 3D,riešenia s podrobným výkladom,Ilustrované pravidlá cestnej premávky,Teória vedenia vozidla,Zásady bezpečnej jazdy,Konštrukcia motorového vozidla pre skúšku z náuky o vozidlách a ich údržbe.Je to základ úspechu na záverečných skúškach v autoškolách
 • Vybavená učebňa s učebnými pomôckami,zobrazovacia technika,PC,WiFi
 • Teória v malej skupine,tak aby sme sa venovali každému
 • V našej autoškole dávame žiakovy do vlastných rúk prihlasovací kľúč na identifikáciu jázd,  pre monitorovanie výuky v JISCD modulom GPS na učebni, trenažéri a vozidle.Monitorovaný je, počet hodín teórie,počet hodín konštrukcie,počet hodín trenažéra,minútové monitorovanie autocvičiska a praktických jázd. Tak aby si neprišiel ani o minútu.
35 ks skušobných testov,zviazaných v knihe
 • Prístup do JISCD- Jednotný informačný systém v cestnej doprave. Pre kurzy od roku 2018.Ak účastník vodičského kurzu vymeškal naplánovanú hodinu výučby teórie, bez ohľadu na dôvod má možnosť si ju nahradiť elektronicky.Pre skupinu B vodičského oprávnenia (osobné vozidlá) z celkového počtu 32 – och predpísaných vyučovacích hodín, si tak môže účastník kurzu nahradiť 20 %, čo je v prepočte po zaokrúhlení 6 vyučovacích hodín. Na to, aby elektronicky nahradená vyučovacia hodina bola platná, je potrebné si naštudovať konkrétnu obsahovú náplň vymeškanej hodiny a úspešne (na 90%) zodpovedať test pozostávajúci z 10-ich kontrolných otázok.
Nie je to povinnosť zo Zákona.
 • Autotrenažér,pred cvičiskom v kľude, bez stresu nácvik rozjazdu, radenie rýchlosti, cúvanie v kľude,bez stresu,príprava na autocvičisko
 • Autocvičisko - cvičná plocha, u nás najprv trenažér až potom autocvičisko,kužele,rozbeh,spomalenie,brzdenie,radenie rýchlosti,jazda v pruhu
 • Splátky. Možnosť zaplatiť kurz vodičského preukazu aj na tri splátky bez navýšenia ceny do 3 mesiacov
 • Sprostredkovanie kurzu prvej pomoci u subjektu s akreditáciou Ministerstva Zdravotníctva SR.Vyberieš si termín kurzu prvej pomoci kedy ti to vyhovuje,dopoludnia,popoludní.
 • Jazda s prívesom,každý v kurze odjazdí príves 750 kg
 • Jazda po diaľnici Košice Prešov, každý v kurze
 • Kvalita výcviku a technickej základne autoškoly u nás je na vysokej úrovni, pretože v našej autoškole máme kvalitne vybavenú učebňu, veľké 200 m autocvičisko - cvičnú plochu, 3D autotrenažér
 • Nadštandardné služby autoškoly s pridanou hodnotou za čo najlepšiu cenu kurzu B v meste Košice
 • Ohľaduplnosť,slušnosť a bez kriku je v kurze samozrejmosťou
 • Zodpovedný, férový a ľudský prístup, trpezlivosť počas celého kurzu
Jazda s prívesným vozíkom je v kurze našej autoškoly samozrejmosťou
Poniektoré autoškoly som nevidel nikdy jazdiť s vozikom hoc je to povinnosť, a pri neodjazdení sa autoškola vystavuje odobratiu licencie
Jazda po diaľnici, jazda po diaľnici smerom Prešov a späť rýchlosťou 100 až 130 km/h
Copyright 2019, All rights reserved. KONTAKT NA AUTOŠKOLU: info@dldviktoria.sk, 0911868341
Kancelária autoškoly: Košice, Južná Trieda 93, Podnikateľské Centrum STROJÁR, 7 poschodie, č.d. 707-708
Návrat na obsah