Stopka - Autoškola DLD VIKTÓRIA

Autoškola

Autoškola v KošiciachPoctivý výcvikVozidlá-nafta aj benzínTesty?, v pohode :)Výhodné ceny kurzovKvalitná autoškolaÚspešnosť na skúškeAutoškola v KošiciachKvalitná teóriaAbsolvuješ všetky hodinyVodičák skupiny B Autoškola v KošiciachKvalitne,zodpovedne,fér Autoškola v KošiciachVždy aktuálna apka s PCPAutoškola v KošiciachMáš kontrolu nad hodinami

DLD
VIKTÓRIA
DLD VIKTÓRIA
Daniel Demjan
Prejsť na obsah

Stopka

Pre žiaka autoškoly
Kde zastavím na "STOPKE"

Na príkaz dopravnej značky "Stoj, daj prednosť v jazde!" vodič je povinný zastaviť vozidlo na takom mieste, odkiaľ má na križovatku náležitý rozhľad. Na "Stopke" musíš stále aj ak nič nejde zastaviť !!!

Niekoľko príkladov kde zastaviť na "STOPKE"
Kuzmányho ulica v Košiciach 3 krát STOPKA!
Nie je podstatné či zastavíš na STOPKE ale kde zastavíš na STOPKE !!!

Keď zastavíš na "STOPKE" musíš mať stále do križovatky rozhľad! A ak pri zastavovaní pozeráš či ide alebo nejde električka a nesústredíš sa kde zastavíš tak zastavuješ na slepo a poväčšine na koľaji a tým pádom nedáš prednosť električke aj keď nejde!
Na skúške často jazdia policajti z ul. Moyzesova cez 3 x "STOPKA" na ul. Kuzmányho. Na týchto "STOPKÁCH" dávame prednosť v prvom rade električkám a až potom vozidlám na HC! Takže musím zastaviť pred električkovou koľajou! Nie na čiare a nie na koľaji!
No a hlupák ktorý nevie PCP a nezastaví na STOPKE povie však električka nešla ! aj vo výcviku!
Copyright 2020, All rights reserved. KONTAKT NA AUTOŠKOLU: info@dldviktoria.sk, 0911868341
Kancelária autoškoly: Košice, Južná Trieda 93, Podnikateľské Centrum STROJÁR, 7 poschodie, č.d. 707-708
Návrat na obsah