Povinná výbava - Autoškola DLD VIKTÓRIA

Autoškola

Autoškola v KošiciachPoctivý a plný výcvikVozidlá-nafta aj benzínTesty?, v pohode :)Výhodné ceny kurzovKvalitná autoškolaÚspešnosť na skúškeAutoškola v KošiciachNajkvalitnejšia výuka v KEAbsolvuješ všetky hodinyVodičák skupiny B Autoškola v KošiciachKvalitne,zodpovedne,fér Autoškola v KošiciachVždy aktuálna apka s PCPAutoškola v KošiciachMáš kontrolu nad hodinami

DLD
VIKTÓRIA
DLD VIKTÓRIA
Daniel Demjan
0911868341
0911868341
info@dldviktoria.sk
info@dldviktoria.sk
MENU
Prejsť na obsah

Povinná výbava

Pre žiaka autoškoly
Povinná výbava vozidla M1 a N1
  • Autolekárnička
Musí byť v expiračnej dobe. V kompletnom stave a použiteľná. Súčasťou musí byť "Karta prvej pomoci".
  • Bezpečnostný reflexný odev.
Bezpečnostný reflexný odev je napríklad overal, nohavice, bunda, pláštenka,  najčastejšie vo vozidlách  je používaná reflexná vesta. Reflexná vesta musí byť umiestnený v dosahu vodiča.
  • Prenosný výstražný trojuholník.
Homologizovaný prenosný výstražný trojuholník. Trojuholník sa v prípade nevoľnosti  vodiča, núdzového státia, dopravnej nehody, škodovej udalosti poruchy auta, a podobne  umiestňuje na okraj vozovky a to tak   aby ho prichádzajúci vodiči vozidlá  včas a zreteľne zbadal. Prenosný výstražný trojuholník sa umiestňuje vo vzdialenosti najmenej 50 metrov za vozidlom , na diaľnici a rýchlostnej ceste najmenej 100 metrov za vozidlom. V obci môže byť táto vzdialenosť, ak to vyžadujú okolnosti poprípade aj kratšia.
  • Náhradné koleso, alebo dojazdové koleso , kľúč na matice alebo skrutky kolesa , zdvihák
  • Ak je vozidlo vybavené prostriedkami na bezdemontážnu opravu poškodenej pneumatiky umožňujúcej dočasné použitie poškodenej pneumatiky (defekt sprej a pod) nemusí mať náhradné koleso, alebo dojazdové koleso , kľúč na matice alebo skrutky kolesa a zdvihák  .
Reflexná vesta musí byť umiestnený v dosahu vodiča.
Email: info@dldviktoria.sk Tel: 0911868341
Kancelária autoškoly: Košice, Južná Trieda 93, Podnikateľské Centrum STROJÁR, 7 poschodie, č.d. 707-708
Tel: 0911868341 Email: info@dldviktoria.sk
0911868341, info@dldviktoria.sk
Návrat na obsah